Mersin’de gelinlik ve abiye kıyafetlerde kalite

Mersin’de gelinlik ve abiye kıyafetlerde kalitesi, uygun fiyat ve müşteri memnuniyetini benimseyen bir mağaza olan Ladychic, evlenecek bayanların gözdesi. Bir birinden şık olan hazır ürünlerin yanı sıra siparişle gelinlik, nişan tuvaleti, abiye kıyafet, mezuniyet kıyafetleri ve kişiye özel tasarım ve dikimi ile bayanların ilgi odağı.


Çamlıbel’de hizmet veren Ladychic’de, mağaza sahibi Yelda Narin’in kendi tasarım ve üretimi olan kıyafetler bayanları büyülüyor. Mersin Çağ Üniversitesi İthalat ve İhracat Bölümünü mezunu olan Yelda Narin, 6 yıl stilist ve ressamlık için saygın isimlerden özel dersler alarak, KOSGEP stilist ve modelistlik sertifikalarını ve Italıan Fashion School’dan ‘Fashion Design Course’ diploması ile tecrübesini başarılı bir şekilde sergiliyor.
Ladychic’nin sahibi başarılı iş kadını Yelda Narin, mağazalarına genellikle modern giyinmeyi tercih eden bayanların uğrak yeri olduğunu belirterek, “Ladychic’ye gösterilen ilgiden mutluyuz. Mağazamız farklılık yaratmak isteyenlerin bir adresi” dedi.

FİYATLAR UYGUN
Narin, “Mağazamızda, uygun fiyat ile koşulsuz müşteri memnuniyeti sunuyoruz. Kendi tasarım ve üretimimiz olan ürünlerde kullanılan malzemelerin tamamı seyahat ettiğim ülkelerden ve fuarlardan temin ediyorum” diye konuştu.
Ayrıca birçok önemli etkinliklere katıldıklarını belirten Narin, “2007’de Duesseldorf Cpı Fuarı, 2008’de de İstanbul ve 2009’da İzmir Gelinlik ve Abiye Fuarına katılarak, müşteri portföyüne yeni boyutlar kazandırdık” dedi.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !